Doświadczenie gromadzimy od ponad 30 lat

Nasza firma działa pod 1989 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją materiałów budowlanych i świadczeniem usług transportowych.

1989
history1

Początek działalności

Przedsiębiorstwo P.P.U.H.”HURT-TRANS, KAWIKO” powstało w 1989 r. Początkowo działalność w Więcborku prowadziliśmy przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Szybko okazało się, że teren pod działalność jest zbyt mały, w związku z czym nabyliśmy nieruchomość przy ulicy Starodworcowej i tutaj prowadziliśmy działalność do początku 2021 r.

 
Resized_20190711_150659

 

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się produkcją materiałów budowlanych. Ponadto świadczyliśmy usługi transportowe, oraz usługi sprzętem do prac ziemnych.

1999
history3

Własna żwirownia

W 1999 r. uzyskaliśmy koncesję na wydobywanie kruszywa naturalnego. Swoją działalność rozpoczął zakład górniczy „Zakrzewska Osada I”.

history4

Kolejne lata to powiększanie parku maszyn, który okazał się niezbędny ze względu na co raz szerszy zakres prowadzonej działalności, oraz ogólny rozwój firmy. W chwili obecnej posiadamy samochody samowyładowcze, koparki, ładowarki, walce drogowe oraz kruszarki, dzięki którym możemy świadczyć usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz urzędów, gmin, powiatów i nadleśnictw. Posiadamy stosowne certyfikaty i licencje pozwalające prowadzić działalność gospodarczą w kraju i za granicą. 

2010-2020
history4

Rozwój ziałalności

W latach 2010-2020 to intensywny udział w zamówieniach publicznych. Mamy na swoim koncie wiele wygranych przetargów oraz zrealizowanych zadań z zakresu rozbiórek jak i budowy mostów, dróg zarówno leśnych jak i gminnych, powiatowych czy nawet wojewódzkich.

2019
slider

Uruchomienie betoniarni

W 2019 roku otworzyliśmy betoniarnię w Zabartowie i rozpoczęliśmy produkcję betonu towarowego wszelkich klas, oraz bloczków betonowych.

2021
slider

Nowa siedziba firmy

Początek roku 2021 to przenosiny do Zabartowa i zmiana siedziby firmy.